Ciekawe Gry

gry planszowe i nie tylko

X-Wingi polecą dla Zuzi

Razem z organizatorami – Farmerami Z Rubieży oraz Zielonogórskim Klubem Fantastyki „Ad Astra”, pragniemy zaprosić Was na charytatywny turniej X-Winga „Latamy dla ZUZI”. To już II edycja turnieju USE the FORCE i zostanie w tym roku połączona z turniejem regionalnym, aby propagować ducha rywalizacji, jednocześnie robiąc coś dobrego.

Zuzia Niziałek to córka pirat Cristobala – redaktora bloga Przystanek Planszówka i naszego dobrego kolegi. Każdego dnia wymaga stałej rehabilitacji psycho-ruchowej, a jej rodzice cały czas szukają sposobów, żeby jej pomóc. Dzięki temu wydarzeniu, każdy może się również do tej pomoc dołączyć.

use-the-forceX-Wing to szybka taktyczna gra osadzona w uniwersum Star Wars, w trakcie której gracze kontrolują gwiezdne myśliwce Sojuszu Rebeliantów albo Imperium Galaktycznego. Wybierając pilotów, którzy siądą za ich sterami, wyposażają swoje statki w specjalne bronie i usprawnienia – wszystko to w celu pokonania swoich rywali.
Jeżeli będąc dzieckiem z wypiekami na twarzy oglądałeś zmagania rycerzy jedi. Jeżeli zawsze chciałeś używać mocy i pomagać w słusznej sprawie. Właśnie nadarzyła się ku temu okazja!

– Czas: sobota 3-4 grudnia
– Miejsce: Zielona Góra ul. Fabryczna 13
– Start: 10:00
– koszt: 0 złotych
– limit miejsc 300 osób

Ponieważ uczestnicy zwolnieni są z wpisowego, w zamian prosimy Was o wsparcie w formie pieniężnej podczas zbórki w trakcie zapisów jak i trwania samej imprezy oraz wzięcia udziału w loterii fantowej.

JAK MOŻECIE POMÓC?
Każdy (zarówno osoby prywatne, jak i firmy) może przekazać przedmioty do loterii fantowej, która odbędzie się w czasie turnieju. W zamian, po indywidualnych ustaleniach, organizatorzy zapewniają reklamę w mediach, na plakatach i innych wydarzeniach.

Całość zebranych środków trafi do naszej beneficjentki.

LINKI:
Wydarzenie na Facebooku

Zbiórka na stronie ministerstwa

Wyjątkowo I have actually a good feeling about this!

x-wing-figurki

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 11 listopada 2016 by in Informacje prasowe and tagged , , , .
%d blogerów lubi to: