Ciekawe Gry

gry planszowe i nie tylko

Mistrzostwa Polski w „Sabotażystę” – dla uczestników

Sabotarzysta mistrzostwaDrogi uczestniku!

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę w pełni! Jeśli jeszcze jesteś przed swoimi eliminacjami, pamiętaj, że musisz:

  • stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego
  • umieć grać! Zasady rozgrywki są takie same jak w podstawowej wersji gry z jedną zmianą, polegającą na wprowadzeniu do gry karty Samolubnego krasnala. Szczegóły zasad turniejowych znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Mistrzostwom: http://www.sabotazysta.pl/zasady_gry
  •  zabrać ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie i nie zapomnieć, że liczy się przede wszystkim świetna zabawa i radość grania!

Chociaż radość wygrywania też nie jest bez znaczenia… 🙂

Informacje o zbliżających się eliminacjach można znaleźć tu: [ELIMINACJE]

Sabotażysta demo

Przypominamy o nagrodach w turniejach eliminacyjnych:

  • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 200 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
  • Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 100 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
  • Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 50 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

Zwycięzcy (osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca) powalczą o nagrodę główną, czyli iPada Air 2 i możliwość wyjazdu do Budapesztu na Mistrzostwa Świata w Sabotażystę!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dotychczasowych rozgrywek [KLIK]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 20 sierpnia 2016 by in Informacje prasowe and tagged , , , .
%d blogerów lubi to: