Ciekawe Gry

gry planszowe i nie tylko

multiTURNIEJ w Kreatywnym Domku

kreatywny domekKreatywny Domek to wyjątkowe i innowacyjne miejsce stworzone z myślą o całych rodzinach. To niekonwencjonalne połączenie sklepu z zabawkami i grami planszowymi z klubokawiarnią, w której cały czas rozwija się wypożyczalnia gier planszowych, gdzie można pograć zarówno na miejscu jak i wypożyczyć grę do domu. Naszym hasłem jest „świetne miejsce dla całej rodziny” – zabawki i gry z jednej strony, świat art. kreatywnych i szkolnych z drugiej, a wszystko dopełnia kawiarenka. A właściwie klubokawiarnia.
To właśnie tu w klubokawiarni Kreatywny Domek działa Liga Gier Planszowych i jej najnowsza odsłona skierowana do dzieci i młodzieży do lat 15 czyli Wakacyjna Liga Gier Planszowych.
W ramach promowania planszówek Kreatywny Domek bierze udział w licznych wydarzeniach kulturalnych i eventach branżowych: organizowaliśmy eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju gry „Splendor”, w tym roku w październiku przystępujemy jako organizator eliminacji do kolejnego ogólnopolskiego turnieju gry „Królestwo w budowie” (Rebel) oraz „Sabotażysty” (G3) i Santiago (Trefl) . Jesteśmy też w trakcie opracowywania wraz z wydawnictwem G3 Ogólnopolskiej Ligi Tichu, której będziemy głównym koordynatorem.
Również jeśli chodzi o eventy planszówkowe, bardzo ściśle współpracujemy z Mosińskim Ośrodkiem Kultury, będą np. na otwarciu sezonu na mosińskich Gliniankach z grami planszowymi w wersjach XXL, organizując „planszowiska” dla całych rodzin oraz dzieci czy też aktywizując seniorów poprzez właśnie spotkania z grami planszowymi.

mosinaStąd też właśnie pomysł na multiTURNIEJ, czyli inne podejście do formy turniejowej – tu nie ma jednej gry, a aż cztery. Każda innego rodzaju, każda innego wydawnictwa. No i każda ciekawa. Oprócz tego – każde meczowe zwycięstwo premiowane jest punktem ligowym, co powoduje, że tym bardziej warto się starać.
Jest to pierwszy tego typu turniej z całego zaplanowanego już cyklu. Terminy będziemy podawali stopniowo, jednak już teraz zapewniamy, że gry za każdym razem będą inne.

Startujemy 23 lipca o godz. 19:30, a na uczestników czekają rozgrywki w następujące gry:

  • „Splendor” wydawnictwa Rebel
  • „Twoja Kolej” wydawnictwa G3
  • „Pędzące ślimaki” wydawnictwa Egmont
  • „Bonsai” wydawnictwa Kudu Games

Wygrywa osoba z największą ilością zwycięskich rozgrywek a w całym cyklu z największą ilością punktów.
Zarówno ten turniej jak i pozostałe z tego cyklu będą odbywały się w naszej siedzibie, czyli w Kreatywny Domek CAFE w Mosinie, na ul. Krasickiego 1.

Więcej informacji na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/1012966942157386/ oraz o nas i o tym co robimy na http://www.kreatywnydomek.pl
Zapraszamy również na nasze strony na facebooku (Kreatywny.Domek.Mosina) oraz instagrami (KreatywnyDomek)
Adres mailowy: czajeczki4@gmail.com
Telefon 508 775 005

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 18 lipca 2016 by in Informacje prasowe and tagged , , , , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: