Ciekawe Gry

gry planszowe i nie tylko

Mistrzostwa Polski i Świata w „Sabotażystę”

Sabotarzysta mistrzostwaMiło mi poinformować, że właśnie wystartowała strona internetowa poświęcona Mistrzostwom Polski i Świata w Sabotażystę: www.sabotazysta.pl

Organizowane przez G3 Mistrzostwa są częścią Mistrzostw Świata, w których weźmie udział około 8000 wielbicieli gry z 26 państw! Na finał w Budapeszcie 26 listopada 2016 r. przyjedzie około 35 uczestników z różnych stron świata.

Finał Mistrzostw Polski odbędzie się 24 września w Warszawie podczas Targów Good Game. Zwycięzca otrzyma nowoczesnego iPada Air 2 oraz możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Świata do Budapesztu!

Gra Sabotażysta to niekwestionowany hit i chociaż gra jest pełna intryg i podstępów, zdobywa wciąż nowych wielbicieli.

d22a3753-7480-4311-9edd-c551fb7df48c

Proste zasady, szybka rozgrywka i możliwość grania w dużym gronie, to tylko kilka z jej zalet!

Postanowiliśmy jednak, że jeszcze bardziej urozmaicimy rozgrywkę! Zasady turniejowe zakładają jedno świetne urozmaicenie – oparte na karcie „Samolubnego krasnala”.

Wszystkie szczegóły dotyczące zasad rozgrywki turniejowej są dostępne na stronie Mistrzostw.

Uwaga! Na Facebooku powstało wydarzenie dotyczące Mistrzostw Polski i Świata w Sabotażystę:

www.facebook.com/events

 

 

Pierwsze eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę już za niecałe dwa tygodnie! Dlatego przypominamy o tym, że:Sabotazysta krasnal 1

  • aby móc przeprowadzić eliminacje wymagana jest minimalna liczba uczestników –  10 osób
  • warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach jest wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego opublikowanego na stronie internetowejwww.sabotazysta.pl/uczestnicy (wszystkich uczestników należy o tym informować)
  • w każdych eliminacjach musi zostać wyłonionych dokładnie 3 zwycięzców
  • Organizatorzy są zobowiązani do opublikowania informacji o Mistrzostwach i turnieju eliminacyjnym w swoich kanałach reklamowych (strona www, newsletter, fanpage), najpóźniej na dwa tygodnie przed datą eliminacji

Nie zapominajmy również o nagrodach dla zwycięzców turniejów eliminacyjnych:

    • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 200 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu).

Sabotazysta krasnal 2

  • Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 100 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu).
  • Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 50 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu).

Na koniec przypominamy o nagrodzie, którą przygotowaliśmy dla Partnera, który zorganizuje eliminacje z największą liczbą uczestników (brana będzie pod uwagę faktyczna liczba uczestników – udokumentowana protokołem końcowym i zdjęciami).

Partner, który zgromadzi największą liczbę uczestników w trakcie turniejów eliminacyjnych otrzyma 500 PLN w gotówce (brutto) lub równowartość tej kwoty w grach wydawnictwa G3.

W celu ustalenia wartości gier, będą brane pod uwagę ich sugerowane ceny detaliczne ustalone przez Wydawcę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 12 lipca 2016 by in Informacje prasowe, Zapowiedzi and tagged , , , .
%d blogerów lubi to: