Ciekawe Gry

gry planszowe i nie tylko

Polska oficjalna premiera gry „Imperializm: Droga ku dominacji”

Już za kilka dni na targach SPIEL w Essen odbędzie się międzynarodowa premiera gry „Imperializm: Droga ku dominacji”, natomiast 25 października na III Poznańskim Festiwalu Gier Planszowych GRAnat zapowiedziana została polska odsłona tego wydarzenia.

Imperializm_baner_3

W trakcie premiery będzie miał miejsce słodki poczęstunek dla wszystkich grających w „Imperializm: Droga ku dominacji”. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z grą. Na miejscu będzie na Was czekało kilka stolików, wolontariusze gotowi wyjaśnić wszystkie zasady, a także sam autor – Konrad Perzyna, który chętnie opowie o tworzeniu gry, wyjaśni wszelkie niuanse, a nawet zagra z chętnymi. Dla każdego, kto zdecyduje się spróbować swoich sił przy planszy będzie czekał poczęstunek, a na koniec dnia spośród graczy wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od wydawnictwa G3 atrakcyjne nagrody. Nie może Was zabraknąć!

Prowadź więc wyścig zbrojeń na morzu i na lądzie, by wypowiadać wojny kolonialne oraz europejskie innym imperiom. Podbijaj nowe terytoria  oraz zakładaj nowe kolonie i zwiększaj prestiż międzynarodowy i posiadane zasoby, dążąc do rozkwitu kulturalnego i osiągnięć społecznych. Stań się liderem w produkcji żywności, tekstyliów, broni, okrętów, zasobów przemysłowych, towarów wschodnioindyjskich, towarów amerykańskich, czy złota i korzystaj z profitów gospodarczych. Knuj intrygi, by zabierać przeciwnikom złoto, podsycaj bunty i niezadowolenia oraz wybieraj u siebie nowych monarchów. Zmień religie państwową i tęp innowierców. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwanie jakim jest stworzenie imperium, w którym słońce nigdy nie gaśnie i chcesz poprowadzić jedno z dziesięciu europejskich mocarstw pomiędzy XV i XIX wiekiem – zagraj w cywilizacyjną grę planszową „Imperializm: Droga ku dominacji” . Czas zmierzyć swoje możliwości z przebiegłością innych graczy, najwspanialsze imperium może być bowiem tylko jedno!

pic2069061_md

Regulamin:

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczestnik Hobby za wyjątkiem członków Fundacji Zagrajmy oraz wolontariuszy Fundacji Zagrajmy.

2. Każdy uczestnik premiery może otrzymać maksymalnie dwie nagrody (jak zwycięzca partii oraz jako uczestnik partii).

3. Warunkiem uzyskania nagrody jest obecność na terenie odbywania się Poznańskiego Festiwalu Gier planszowych GRAnat o godzinie 19:00.

4. Fundacja Zagrajmy zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu.

One comment on “Polska oficjalna premiera gry „Imperializm: Droga ku dominacji”

  1. Rubaszny Gnom
    14 października 2014

    Szkoda, że nie dam rady dotrzeć ;(

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 14 października 2014 by in Informacje prasowe, Zapowiedzi and tagged , , , .
%d blogerów lubi to: